Czy warto stosować dodatki do paliwa?

10.06.2021

Dodatki do paliwa – czy warto je stosować?

O działaniu dodatków do paliwa najlepiej przekonać się na „własnej skórze”, a dokładniej – „na własnym aucie”. Przede wszystkim jednak musicie pamiętać o tym, żeby wybierając dodatek, zawsze sięgać po produkty uznanego i doświadczonego producenta. Długotrwałe stosowanie kiepskiej jakości środków, pomimo początkowego wrażenia poprawy pracy silnika, ostatecznie może wyrządzić mu więcej szkód, niż pomóc, powodując poważne usterki lub obniżając znacząco jego żywotność.

Wybór odpowiedniego dodatku do paliwa

Stosując wysokiej jakości produkty, bez wątpienia zadbacie o silnik swojego pojazdu. Dobrym wyborem na pewno będą dodatki firmy REDUX Katalizator. Dlaczego? Ponieważ to uznane i innowacyjne środki zawierające organiczne związki chemiczne stosowane do wszystkich paliw ciekłych. Ale to nie jedyny powód. Dostępne na stronie ze24.pl dodatki REDUX Katalizator nie powodują zmian właściwości paliwa. Oznacza to, że ich stosowanie nie narusza warunków gwarancji producentów samochodów i silników. To bardzo ważny argument – dowiedziono tego podczas badań przeprowadzonych na wspomnianym produkcie, które zostały zrealizowane między innymi w Państwowym Instytucie Badawczym – Instytucie Nafty i Gazu. Tak więc REDUX Katalizator to dodatek do paliwa w pełni bezpieczny i chroniący wszystkie klasyczne i nowoczesne silniki.

Dodatki do paliwa – opinie

Opinie użytkowników potwierdzają pozytywny wpływ dodatków do paliwa REDUX Katalizator na działanie samochodu. Najczęściej wymienianymi, odczuwalnymi efektami są: obniżenie obrotów pracy silnika, spadek zużycia paliwa, zwiększenie osiągów, przedłużenie żywotności oleju, a także zmniejszenie ilości nagaru i sadzy na ścianach komory spalania oraz denku tłoka czy na świecach zapłonowych i w filtrze.

W czym jeszcze pomogą dodatki do paliwa?

Jeśli borykacie się z problemem dymienia z rury wydechowej, a dodatkowo zależy Wam na zmniejszeniu zużycia AdBlue oraz na zredukowaniu emisji cząstek stałych – wybór jest prosty. Ponadto, jeśli chcecie obniżyć głośność pracy silnika, usunąć bakterie paliwowe, zmniejszyć emisję CO2 i NOx o około pięćdziesiąt procent – musicie spróbować i przekonać się, że dodatki REDUX Katalizator to odpowiedni wybór dla Was, Waszego portfela oraz pojazdu.

Dla dużych i małych

Dodatki do paliwa REDUX Katalizator przeznaczone są zarówno do zbiorników paliwowych samochodów osobowych (benzyna / olej napędowy), jak również samochodów ciężarowych. Jak używać dodatków? Najlepiej wlać je do zbiornika jeszcze przed uzupełnieniem paliwa, dzięki swojej konsystencji szybko i łatwo połączą się z nim same. Proces ten zachodzi na poziomie molekularnym, wówczas też spalane są atomy węgla, które w paliwie bez dodatku pozostawiają osad smoły i nagar w silniku. Można więc z całą pewnością powiedzieć, że REDUX Katalizator to środek do paliw płynnych wart polecenia, jeśli chcecie odpowiednio zadbać o silnik swojego samochodu.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl