Dodatek do paliwa REDUX 500 (1)

Dodatek do paliwa REDUX 500

REDUX - suplement do paliw płynnych, patent EU nr P.15.793 DE.
ładowanie
79,00
 PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
 • Korzystając z formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zdrowa Energia sp.z o.o., z siedzibą przy ul. Elektronowa 9, 65-001 Zielona Góra w celu realizacji odpowiedzi na przesłane przeze mnie pytanie.
 •  

Regularne stosowanie Redux 500l Katalizator powoduje:

 • brak gromadzenia się nagaru i sadzy m.in. w filtrze DPF/FAP
 • obniżenie obrotów pracy silnika o min.10%
 • zwiększenie efektywności pracy i osiągów silnika
 • spadek zużycia paliwa do 12% na 100 km
 • spadek emisji cząstek stałych (PM) do 73%
 • zmniejszenie emisji CO do 90%
 • przedłużenie żywotności oleju silnikowego
 • zmniejszenie zużycia AdBlue do 70%
 • ochronę komory spalania, zaworu EGR, katalizatora
 • znaczne ograniczenie dymienia z rury wydechowej
 • usunięcie bakterii paliwowych 

Wielu kierowców zastanawia się, czy istnieje sposób, aby zapobiec gromadzeniu się nagaru w silniku pojazdu. Część z nich próbuje zaradzić temu problemowi, wykorzystując domowe metody, jednak nie są one zbyt skuteczne, a mogą nawet doprowadzić do uszkodzeń. Jeśli chcesz dobrze zadbać o silnik auta ciężarowego lub zależy Ci na tym, aby było ono bardziej ekonomiczne i ekologiczne, to zacznij stosować dodatek do paliwa Redux 500, który możesz znaleźć na naszej stronie.

REDUX 500 - doskonała jakość w dobrej cenie

REDUX 500 to wysokiej jakości, bezpieczny suplement do paliwa o złożonym składzie, który jest przeznaczony do zbiorników paliwowych samochodów ciężarowych. Należy go stosować przed uzupełnienie paliwa w baku.

Jak działa REDUX katalizator.

Otóż na poziomie molekularnym łączy się z paliwem, zwiększając jego jakość. Umożliwia to spalanie atomów węgla, które są odpowiedzialne za powstawanie osadów i nagaru w jednostce silnikowej. Poza samym silnikiem, stosując ten preparat ochronimy także filtry DPF i FAP. Co jeszcze da nam REDUX Katalizator?

Po pierwsze - pozytywnie wpłynie na pracę silnika, poprzez obniżenie obrotów o około 10% oraz  zwiększenie efektywności i osiągów. Usunie bakterie paliwowe i sprawi, że nasz samochód będzie cichszy podczas pracy. Sprawi też, że ograniczone zostanie dymienie z rury wydechowej, a nasze auto stanie się bardziej przyjazne środowisku poprzez zmniejszenie emisji: CO do 90%, cząstek stałych (PM) do 73%, CO2 i NOx o około 50%. Należy pamiętać, że aby odczuć wyraźnie działanie preparatu, musi się on wpierw porządnie wymieszać z paliwem, a jego efekty będą widoczne po przejechaniu około 150 km.

Jak więc widać - aktywne korzystanie z REDUX Katalizator daje wiele korzyści. W naszym sklepie zamówisz go natomiast bez najmniejszego problemu i w atrakcyjnej cenie. Opinie użytkowników potwierdzają jego działanie, więc nie zwlekaj dłużej i kup ten produkt już dziś. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień wszystkich zainteresowanych.

PRODUKT SZCZEGÓLNIE POLECANY DO SAMOCHODÓW Z PRZEBIEGIEM, A EFEKT JEGO DZIAŁANIA JEST WYRAŹNIE ODCZUWALNY PO PRZEJECHANIU OKOŁO 150 KM SZCZDGÓLNIE PODCZAS POKONYWANIA WZNIESIEŃ.

SPALINY Z UKŁADU WYDECHOWEGO POCHODZĄCE Z SILNIKA  SPALINOWEGO ZASILANEGO PALIWEM Z DODATKIEM REDUX SPEŁNIAJĄ NAJWYŻSZE NORMY EKOLOGICZNE STAWIANE OBECNIE SAMOCHODOM SPALINOWYM W KRAJACH WYSOKO ROZWINIĘTYCH.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Suplement do paliw płynnych diesel/benzyna, mniejsze spalanie paliwa i AdBlue, bardziej czyste spaliny, zmniejszone obroty silnika, mniej nagarów i smół!
Dodatek do paliwa REDUX 5000
690,00
PLN
REDUX 500 - hurt
REDUX 500 ( 2 kart. = 2 x 9 = 18 szt)
1 260,00
PLN
REDUX 50 - hurt
REDUX 50 (6kar = 6 x 9 but. = 54 szt)
594,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl