REDUX 50

Dodatek do paliwa Redux 50

REDUX - suplement do paliw płynnych, patent EU nr P.15.793 DE
ładowanie
14,00
 PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
 • Korzystając z formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zdrowa Energia sp.z o.o., z siedzibą przy ul. Elektronowa 9, 65-001 Zielona Góra w celu realizacji odpowiedzi na przesłane przeze mnie pytanie.
 •  

Regularne stosowanie Redux 50l Katalizator powoduje:

 • brak gromadzenia się nagaru i sadzy m.in. w filtrze DPF/FAP
 • obniżenie obrotów pracy silnika o około 10%
 • zwiększenie efektywności pracy i osiągów silnika
 • spadek zużycia paliwa do 12% na 100 km
 • spadek emisji cząstek stałych (PM) do 73%
 • zmniejszenie emisji CO do 90%
 • przedłużenie żywotności oleju silnikowego
 • zmniejszenie zużycia AdBlue do 70%
 • ochronę komory spalania, zaworu EGR, katalizatora
 • znaczne ograniczenie dymienia z rury wydechowej
 • usunięcie bakterii paliwowych 

Chcesz zadbać o stan swojego samochodu w prosty i nieinwazyjny sposób, a jednocześnie zyskać w nim nieco mocy? W takim razie innowacyjny produkt - dodatek do paliwa Redux 50 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Redux 50 - suplement do paliwa

Produkt marki Redux Katalizator to wysokiej jakości preparat, który wlewa się do baku przed uzupełnieniem paliwa. Dzięki zawartości alkoholi wyższych bardzo szybko i dokładnie miesza się ze stosowanym przez nas paliwem. Dodanie tego uzdatniacza powoduje, że zwiększa się jakość paliwa. Z jego pomocą spalane są atomy węgla, które zazwyczaj zostają w układzie silnikowym, powodując gromadzenie się osadów i nagaru.

Suplement do paliwa Redux Katalizator - jakie ma zalety?

Dzięki temu specyfikowi unikniesz gromadzenia się nagaru na filtrach DPF i FAP, a także w silniku. Zwiększysz natomiast efektywność i osiągi jednostki silnikowej i obniżysz jej zużycie paliwa nawet o około 12% na 100 km, co jest całkiem sporą ilością. Oprócz tego Twój samochód zacznie spełniać wyższe normy ekologiczne, gdyż zastosowanie Redux Katalizator sprawia, że zmniejsza się emisja CO, CO2 i cząstek stałych o kilkadziesiąt procent. Poza tym ten preparat chroni komorę spalania, zawór EGR i katalizator, a także wpłynie pozytywnie na ilość dymu wydobywającego się z rury wydechowej. Stosując Redux Katalizator, skutecznie pozbędziemy się też tzw.bakterii paliwowych.

Prezentowany tutaj REDUX 50 to produkt przeznaczony do samochodów osobowych z silnikiem benzynowym i diesla. Pierwsze efekty są już  odczuwalne po przejechaniu około 150 kilometrów.

Opinie klientów, którzy nabyli Redux Katalizator w naszym sklepie są bardzo pozytywne. Wskazują oni, że to skuteczny produkt, który jest zdecydowanie warty swojej ceny. Nie zwlekaj dłużej, odmień swój samochód nie do poznania dzięki Redux 50 i ciesz się zwiększoną wydajnością nawet w mocno eksploatowanym pojeździe. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z dokładnym opisem na stronie firmowej www.ze24.com.pl.

PRODUKT SZCZEGÓLNIE POLECANY DO SAMOCHODÓW Z PRZEBIEGIEM, A EFEKT JEGO DZIAŁANIA JEST WYRAŹNIE ODCZUWALNY PO PRZEJECHANIU OKOŁO 150 KM, A SZCZEGÓLNĄ RÓŻNICĘ CZUJE SIĘ POKONUJĄC WZNIESIENIA.

SPALINY Z UKŁADU WYDECHOWEGO POCHODZĄCE Z SILNIKA  SPALINOWEGO ZASILANEGO PALIWEM Z DODATKIEM REDUX SPEŁNIJĄ NAJWYŻSZE NORMY EKOLOGICZNE STAWIANE OBECNIE SAMOCHODOM SPALINOWYM W KRAJACH WYSOKO ROZWINIĘTYCH.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Dodatek do paliwa REDUX 500
Dodatek do paliwa REDUX 500
79,00
PLN
Suplement do paliw płynnych diesel/benzyna, mniejsze spalanie paliwa i AdBlue, bardziej czyste spaliny, zmniejszone obroty silnika, mniej nagarów i smół!
Dodatek do paliwa REDUX 5000
690,00
PLN
REDUX 50 - hurt
REDUX 50 (6kar = 6 x 9 but. = 54 szt)
594,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl