Suplement do paliw płynnych diesel/benzyna, mniejsze spalanie paliwa i AdBlue, bardziej czyste spaliny, zmniejszone obroty silnika, mniej nagarów i smół!

Dodatek do paliwa REDUX 5000

REDUX - suplement do paliw płynnych, patent EU nr P.15.793 DE.
ładowanie
690,00
 PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
 • Korzystając z formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zdrowa Energia sp.z o.o., z siedzibą przy ul. Elektronowa 9, 65-001 Zielona Góra w celu realizacji odpowiedzi na przesłane przeze mnie pytanie.
 •  

Regularne stosowanie REDUX 5000l Katalizator powoduje:

 • brak gromadzenia się nagaru i sadzy m.in. w filtrze DPF/FAP
 • obniżenie obrotów pracy silnika o około10%
 • zwiększenie efektywności pracy i osiągów silnika
 • spadek zużycia paliwa do 12% na 100 km
 • spadek emisji cząstek stałych (PM) do 73%
 • zmniejszenie emisji CO do 90%
 • przedłużenie żywotności oleju silnikowego
 • zmniejszenie zużycia AdBlue do 70%
 • ochronę komory spalania, zaworu EGR, katalizatora
 • znaczne ograniczenie dymienia z rury wydechowej
 • usunięcie bakterii paliwowych

Jakość paliwa, które stosujemy w naszym samochodzie, ma wbrew pozorom bardzo duże znaczenie. To od niego zależy bowiem, jak długo nasz pojazd będzie jeździł sprawnie i będzie wydajny. Niskiej klasy paliwo może powodować pojawienie się np. nagaru w silniku, który powoduje obniżenie efektywności i osiągów jednostki, a w skrajnych przypadkach nawet jej uszkodzenie. Jeśli chcesz tego uniknąć i jednocześnie zadbać o osiągi swojego auta, ekologię i ekonomię, to postaw na dodatek do paliwa REDUX 5000

REDUX 5000 - wyjątkowy suplement

Wysokiej jakości suplement do paliwa Redux 5000 powstał, aby zapewnić kierowcom to, czego potrzebują. Wyjątkowy skład sprawia, że preparat łączy się z benzyną lub olejem napędowym na poziomie molekularnym, zwiększając jego jakość. Poprzez spalanie atomów węgla, które normalnie dostają się do silnika, chroni przed powstawaniem nagaru i osadów. Preparat w wydaniu REDUX  5000  jest polecany do większych zbiorników paliwowych. Trzeba go   wlać  tuż przed uzupełnieniem paliwa w zbiorniku, dzięki czemu łatwiej się z nim zmiesza. Aby osiągnąć zauważalne efekty, trzeba przejechać około 150 km po zastosowaniu preparatu.

Jakie zalety ma REDUX 5000?

Poza ochroną silnika zapobiega także gromadzeniu się nagaru na filtrach DPF/FAP, obniża obroty silnika o około 10%, jednocześnie zwiększając jego efektywność pracy i osiągi, przedłuża żywotność oleju silnikowego, a także chroni komorę spalania, zawór EGR i katalizator. Dzięki stosowaniu REDUX Katalizator ograniczymy też dymienie z wydechu oraz usuniemy bakterie paliwowe. Co jednak najważniejsze - zadbamy o środowisko. Ze względu na to, jak specyfik wpływa na paliwo, obniża emisję cząstek stałych, CO, CO2 i NOx, jednocześnie zmniejszając zużycie paliwa nawet do 12% na 100 km.

REDUX 5000 kupisz w naszym sklepie. Nasi dotychczasowi klienci w swoich opiniach bardzo chwalą ten produkt i zaznaczają, że jego jakość jest wysoka, a cena bardzo przystępna. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zakupu. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia.

PRODUKT SZCZEGÓLNIE POLECANY DO SAMOCHODÓW Z PRZEBIEGIEM, A EFEKT JEGO DZIAŁANIA JEST WYRAŹNIE ODCZUWALNY PO PRZEJECHANIU OKOŁO 150 KM SZCZDGÓLNIE PODCZAS POKONYWANIA WZNIESIEŃ.

SPALINY Z UKŁADU WYDECHOWEGO POCHODZĄCE Z SILNIKA  SPALINOWEGO ZASILANEGO PALIWEM Z DODATKIEM REDUX SPEŁNIAJĄ NAJWYŻSZE NORMY EKOLOGICZNE STAWIANE OBECNIE SAMOCHODOM SPALINOWYM W KRAJACH WYSOKO ROZWINIĘTYCH.

 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Dodatek do paliwa REDUX 500
Dodatek do paliwa REDUX 500
79,00
PLN
REDUX 50
Dodatek do paliwa Redux 50
14,00
PLN
REDUX 50 - hurt
REDUX 50 (6kar = 6 x 9 but. = 54 szt)
594,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl