REDUX 500 - hurt

REDUX 500 ( 2 kart. = 2 x 9 = 18 szt)

REDUX - suplement do paliw płynnych, patent EU nr P.15.793 DE.
ładowanie
1 260,00
 PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  • Korzystając z formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zdrowa Energia sp.z o.o., z siedzibą przy ul. Elektronowa 9, 65-001 Zielona Góra w celu realizacji odpowiedzi na przesłane przeze mnie pytanie.
  •  

Regularne stosowanie REDUX 500l Katalizator powoduje:

-brak gromadzenia się nagaru i sadzy m.in. w filtrze DPF/FAP

-obniżenie obrotów pracy silnika o około 10%

-zwiększenie efektywności pracy i osiągów silnika

-spadek zużycia paliwa do 12% na 100 km

-spadek emisji cząstek stałych (PM) do 73%

-zmniejszenie emisji CO do 90%

-przedłużenie żywotności oleju silnikowego

zmniejszenie zużycia AdBlue do 70%

-ochronę komory spalania, zaworu EGR, katalizatora

-znaczne ograniczenie dymienia z rury wydechowej

-usunięcie bakterii paliwowych  

Wielu kierowców zastanawia się, czy istnieje sposób, aby zapobiec gromadzeniu się nagaru w silniku pojazdu. Część z nich próbuje zaradzić temu problemowi, wykorzystując domowe metody, jednak nie są one zbyt skuteczne, a mogą nawet doprowadzić do uszkodzeń. Jeśli chcesz dobrze zadbać o silnik auta ciężarowego lub zależy Ci na tym, aby było ono bardziej ekonomiczne i ekologiczne, to zacznij stosować dodatek do paliwa REDUX 500, który możesz znaleźć na naszej stronie.

Redux 500 - doskonała jakość w dobrej cenie.

Redux 500 to wysokiej jakości, bezpieczny suplement do paliwa o złożonym składzie, który jest przeznaczony do zbiorników paliwowych samochodów ciężarowych. Należy go stosować przed uzupełnienie paliwa w baku. 

Jak działa Redux Katalizator?

Otóż na poziomie molekularnym łączy się z paliwem, zwiększając jego jakość. Umożliwia to spalanie atomów węgla, które są odpowiedzialne za powstawanie osadów i nagaru w jednostce silnikowej. Poza samym silnikiem, stosując ten preparat ochronimy także filtry DPF i FAP. Co jeszcze da nam Redux Katalizator?

Po pierwsze - pozytywnie wpłynie na pracę silnika, poprzez obniżenie obrotów o 10% i zwiększenie efektywności i osiągów. Usunie bakterie paliwowe i sprawi, że nasz samochód będzie cichszy podczas pracy. Sprawi też, że ograniczone zostanie dymienie z rury wydechowej, a nasze auto stanie się bardziej przyjazne środowisku poprzez zmniejszenie emisji: CO do 90%, cząstek stałych (PM) do 73%, CO2 i NOx o około 50%. Należy pamiętać, że aby odczuć wyraźnie działanie preparatu, musi się on wpierw porządnie wymieszać z paliwem, a jego efekty będą widoczne po przejechaniu około 150 km.

Jak więc widać - aktywne korzystanie z Redux Katalizator daje wiele korzyści. W naszym sklepie zamówisz go natomiast bez najmniejszego problemu i w atrakcyjnej cenie. Opinie użytkowników potwierdzają jego działanie, więc nie zwlekaj dłużej i kup ten produkt już dziś. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień wszystkich zainteresowanych.

PRODUKT SZCZEGÓLNIE POLECANY DO SAMOCHODÓW Z PRZEBIEGIEM, A EFEKT JEGO DZIAŁANIA JEST WYRAŹNIE ODCZUWALNY PO PRZEJECHANIU OKOŁO 150 KM SZCZDGÓLNIE PODCZAS POKONYWANIA WZNIESIEŃ.

SPALINY Z UKŁADU WYDECHOWEGO POCHODZĄCE Z SILNIKA  SPALINOWEGO ZASILANEGO PALIWEM Z DODATKIEM REDUX SPEŁNIAJĄ NAJWYŻSZE NORMY EKOLOGICZNE STAWIANE OBECNIE SAMOCHODOM SPALINOWYM W KRAJACH WYSOKO ROZWINIĘTYCH.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Dodatek do paliwa REDUX 500
Dodatek do paliwa REDUX 500
79,00
PLN
REDUX 50
Dodatek do paliwa Redux 50
14,00
PLN
Suplement do paliw płynnych diesel/benzyna, mniejsze spalanie paliwa i AdBlue, bardziej czyste spaliny, zmniejszone obroty silnika, mniej nagarów i smół!
Dodatek do paliwa REDUX 5000
690,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl