Dodatki do paliwa REDUX

Sortuj produkty
sortuj wg :

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości dodatki do paliwa Redux Katalizator. To wyjątkowe produkty, które sprawią, że Twój samochód będzie bardziej przyjazny dla środowiska, a Ty sam zaoszczędzisz nieco na benzynie, płynach eksploatacyjnych i serwisie.

  

1 2

Regularne stosowanie Redux Katalizator powoduje:

 • brak gromadzenia się nagaru i sadzy m.in. w filtrze DPF/FAP
 • obniżenie obrotów pracy silnika o min.10%
 • zwiększenie efektywności pracy i osiągów silnika
 • spadek zużycia paliwa do 12% na 100 km
 • spadek emisji cząstek stałych (PM) do 73%
 • zmniejszenie emisji CO do 90%
 • przedłużenie żywotności oleju silnikowego
 • zmniejszenie zużycia AdBlue do 70%
 • ochronę komory spalania, zaworu EGR, katalizatora
 • znaczne ograniczenie dymienia z rury wydechowej
 • usunięcie bakterii paliwowych

Wysokiej jakości uzdatniacze paliwa marki Redux Katalizator - do czego służą?

Dostępne w naszej ofercie dodatki do paliwa producenta Redux Katalizator to sprawdzone preparaty, które wykorzystuje się do uszlachetnienia wykorzystywanego w Twoim pojeździe paliwa.

Dodatek do paliwa Redux Katalizator - jak używać i jak działa?

Samo użycie dodatku jest dosyć proste. Stosując się do instrukcji na opakowaniu, należy wlać bezpośrednio do baku odpowiednią ilość preparatu (najlepiej przed uzupełnieniem paliwa). Specyfik zmiesza się, co dzięki obecności w nim alkoholi wyższych dzieje się bardzo szybko, a następnie podczas jazdy przedostanie się do instalacji paliwowej i silnika, gdzie rozpocznie swoje działanie.

Poza samym podniesieniem jakości paliwa, uszlachetniacz sprawia, że się ono nie rozwarstwia, dzięki czemu jest spalane w całości. Dodatek działa na poziomie molekularnym, co powoduje, że wypalane są też atomy węgla odpowiedzialne za powstawanie i gromadzenie się osadów i nagarów w silniku i jego elementach.

Produkty Redux Katalizator są polecane właścicielom aut z nieco wyższym przebiegiem. Producent wyraźnie zaznacza, że najlepsze efekty stosowania będą odczuwalne po przejechaniu ok. 100-150 km od momentu wlania go do baku.

Kup uszlachetniacz paliwa Redux Katalizator w ze24.pl i ciesz się zwiększonymi osiągami

Opinie klientów naszego sklepu na temat produktów marki Redux Katalizator są bardzo pozytywne. Wskazują oni, że dodatek działa skutecznie i faktycznie pomaga. Wielu z nich chwali także atrakcyjną cenę preparatu. Jeśli więc jesteś zainteresowany zakupem wysokiej klasy uzdatniacza do paliwa renomowanej marki, to jesteś w dobrym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz kilka wariantów pojemnościowych w różnych cenach, co pozwoli Ci dobrać produkt odpowiedni do Twoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl